/Files/images/права дитини.jpg

Відповідно до планів роботи Управління освіти та методичного центру на 2018 рік, з метою формування практичних навичок захисту і збереження прав дитини у процесі педагогічної діяльності, застосування інноваційних технологій щодо розвитку у дітей почуття власної гідності та самосвідомості, формування знань про свої права та обов’язки, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти усіх учасників освітнього процесу у нашому закладі проводиться Тиждень правової освіти «Кожна дитина – маленька людина».

Термін проведення: 19-23.02.2018.

Упродовж тижня педагоги проводили різноманітні форми роботи з дітьми та батьками: бесіди, заняття, ігри, робота з наочністю, читання художньої літератури тощо.

/Files/images/грамота Право 2018.jpg

За результатами
проведеного тижня
наш дошкільний заклад

нагороджено

грамотою Управління адміністрації шевченківського району м.Харкова

Вітаємо з перемогою і щиро дякуємо педагогам за плідну працю!