ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ:

НА 2023/2024 навчальний рік

1. Продовжувати роботу по створенню умов для збереження оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров’я дітей, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.

2. Продовжувати роботу щодо підвищення рівня культури українського мовлення дошкільників як основи формування національно - патріотичних почуттів, відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді; урахування народних традицій в освітній діяльності, долучення дітей до цінностей національної культури свого народу та в світлі вимог Базового компонента дошкільної освіти.

3. Продовжувати роботу та привернути увагу працівників закладу дошкільної освіти до проблеми правової освіти дитини - дошкільника як складової спеціалізації, активізувати працівників дошкільників на творчий пошук найоптимальніших засобів та прийомів виховання дітей у дусі поваги до прав людини.

Особистісне зростання

/Files/images/!cid_ii_154d9dc5bf8aa9e9.jpg