/Files/images/146179491_w640_h640_logo.jpg

/Files/images/ЕКОТИЖДЕНЬ 2019.gif

На виконання планів роботи Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради (далі – Управління освіти) та методичного центру Управління освіти на 2019 рік, з метою привернути увагу педагогів, батьків та дошкільників до проблем охорони довкілля, вказати на позитивний та негативний вплив людини на стан природи, удосконалити природничо-екологічну компетенцію вихованців закладів дошкільної освіти та в рамках проведення Всеукраїнського Дня довкілля в закладі проведено екологічний тиждень «ЕКО-світ».

з 15 по 19 квітня 2019 року

Головна мета Тижня

- привернути увагу педагогів, батьків та дошкільників до проблем охорони довкілля, вказати на позитивний та негативний вплив людини на стан природи, удосконалити природничо-екологічну компетенцію вихованців закладів дошкільної освіти та в рамках проведення Всеукраїнського Дня довкілля.

Основні завдання Тижня:

- формування системи елементарних наукових екологічних знань, доступних розумінню дитини-дошкільника (усвідомлено-правильного ставлення до природи);

- розвиток пізнавального інтересу до світу природи;

- формування первинних умінь та навичок екологічної безпечної для природи та самої дитини поведінки;

- виховання гуманного, емоційно-позитивного, дбайливого ставлення до світу природи та навколишнього світу в цілому;

- активізація знань та практичного досвіду дошкільників у різних видах діяльності в природі (гра, праця, пошуково-дослідницька діяльність).

У ході тижня проведено різноманітну діяльність з дітьми всіх вікових категорій:

• акція "Вітамінка-цибулинка"
  • різноманітні заняття
  • вікторина "Екологічна енциклопедія"
  • цикл бесід з батьками "Екологія довкілля. Екологія людини"
  • трудові десанти дорослих спільно з дітьми
  • розповсюдження буклетів "Майбутнє планети в наших руках" та багато іншого