Тиждень математики з 15 по 19 лютого

«Мислимо, граємо, математику вивчаємо»

На виконання плану роботи Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради на 2021 рік (далі – Управління освіти), з метою зацікавлення дошкільників логіко-математичною діяльністю, виховання потреби легко здійснювати елементарні логіко-математичні операції у власній життєдіяльності та іграх,популяризації кращих педагогічних ідей щодо розвитку логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку

У садочку розпочався Тиждень математики. Малюки з радістю поринули у цікавий світ цифр та лічби. Бажаємо і вам подружитися з цікавою та загадковою, точною наукою - МАТЕМАТИКОЮ.

Триває другий день Математичного тижня у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 446 Харківської міської ради". До роботи сьогодні долучилися і малюки раннього віку.

Тиждень з математики у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок" 446 Харківської міської ради " набирає обертів.

З великим захопленням включилися у роботу ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ вихованці комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 446 Харківської міської ради". Педагоги завзято демонструють свою майстерність.

Ось і завершився Тиждень математики у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 446 Харківської міської ради". Креативні, сучасні та творчі педагоги закладу проявляли свою майстерність у роботі з дітьми з логіко- математичного розвитку.