Згідно річного плану закладу дошкільної освіти ЗДО № 446 Дельфінчик розпочався кольоровий тиждень з 25 по 29 січня.

Мета якого - створення сприятливого психологічного комфорту у садочку, розширення та збагачення емоцій дітей, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу та світу інших людей.

Кожний день особливий. Він присвячений якомусь кольору і має свою тему.

Початок тижня виявився дуже насиченим.

Червоний колір - колір життя, колір гідності, лідерства, прагнення підкорювати та бути на першомі місці. "Я з любовью в сердці живу, тому навколо бачу лише красу"

Сьогодні був "зелений день".

Зелений манить... свіжістю й красою,
Запахом ялинки, сосни.

День був насичений творчістю, іграми, радістю і позитивними емоціями.

Наш яскравий тиждень продовжується. Сьогоднішній день був присвячений Синьому кольору. Цей колір асоціюється з водою і небом.

Для пізнавального розвитку впродовж дня в роботі з дітьми використовували дидактичні та словесні ігри, вправи, бесіди, вправи на релаксацію тощо. День минув весело, цікаво та невимушено.

Яскравий, різноманітний, веселий Кольоровий тиждень у "Дельфінчик" завершився. Шановні батьки нашого садочку. Велике ВАМ спасибі! Цей тиждень ви були з нами.

. Спасибі. Наступний тиждень педбачується не менш цікавим. Бажаємо всім чудових, незабутніх вихідних!