/Files/images/0002.jpg

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ.

НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти - http://dnz-reg.nz.ua/

Адміністратор Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради з питань електронної черги приймає за адресою:

вул. Шекспіра 8-а, каб. 14.

Години прийому:

понеділок 14.00 - 17.00

четвер 9.00 - 12.00

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Прийом дітей в групи здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

- направлення територіального відділу освіти;

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із Статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7 Положення «Про дошкільний навчальний заклад»).

/Files/images/00005.png