/Files/photogallery/8955/ctp3875_science_picture_decor.jpg

Відповідно до плану методичного центру на 2017/2018 навчальний рік, в рамках реалізації регіонального освітнього проекту «Наукові обрії Харківщини», з метою створення у закладах дошкільної освіти системи роботи щодо формування пізнавальної активності, навичок пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку, підтримки та поширення ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, у нашому закладі проведено Тиждень науки «Сьогодні фантазери – завтра винахідники» 15.01-19.01.2018.

У ході Тижня науки було реалізовано наступні заходи:

• Інформація для батьків «10 сучасних мультфільмів про науку, що розкриють дітям цікаві факти з різних сфер життя»
  • Пам’ятка «Наука для дітей»
  • Підготовка та проведенняспеціальні ігри-заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності:
  • Заняття «Вулкан», група № 4
  • Заняття «Руйнівна сила води», група № 7
  • Заняття «Повітря», група № 12
  • Організація та проведення практичної пошуково-дослідницької діяльності вихованців (демонстрація елементарних дослідів, експериментів):
  • «Веселка в склянці», група № 11
  • «Неправильні склянки», група № 9
  • «Фараонові змії», «Стрибок змії», група № 8

Фотозвіт можна переглянути за посиланням

Творчим результатом проведення Тижня науки став педагогічний квест "Наука-дітям", в ході якого педагоги не тільки успішно виконали всі завдання квесту, а й поділилися науковими знахідками.

Фотозвіт за посиланням