ЗДО № 446

/Files/images/67567673_1291735175_divisori25_7.gif

/Files/images/4c4a04dedc.gif

/Files/images/Презентаія закладу 446 7.12.2015 сайт.jpg

Коли навколо все дивовижно, ніщо не викликає здивування – це і є дитинство.

Антуан де Ривароль

… Садок – весела дружна гра, навчить малят і розуму, й добра… Веселий гомін, усміхнені обличчя, великі сльози, мов горох – це світ дитинства, світ емоцій, як нам важливо знати й розуміти їх. Об'єднує нас те, що родом ми з дитинства.

Наш дитячий садок прагне, щоб усі батьки, віддаючи своїх малят, знали: тут цікаво й захоплююче дитині, її вміло виховують і навчають, тактовно спілкуються з нею, пригорнуть, поцілують і допоможуть. Високопрофесійний колектив давно уже створив атмосферу домашнього комфорту, сімейного затишку й любові, дружніх стосунків, хорошого настрою.

Хотілося, щоб спогади про дитячий садок були лиш радісні для всіх!

Наш заклад відкрив свої двері для малят
15 ЛИСТОПАДА 1982 РОКУ

У ЗДО створено всі умови для повноцінного фізичного, психічного, духовного та особистісного розвитку кожної дитини. З'явилося сучасне обладнання з фізкультури, відновились пісочниці, лавки на ігрових майданчиках; відремонтувались групові приміщення, музична зала та басейн.

У 2017 році наш дитячий садок відзначив свій 35-річний ювілей.

/Files/images/book2.gif

Працівники закладу традиційно щороку беруть участь у конкурсі на кращу підготовку до нового навчального року. Робота колективу у 2017 році була відмічена почесною грамотою від голови адміністрації Шевченківського району В.Р.Котковським за ІІІ місце в огляді навчальних закладів Шевченківського району..

/Files/images/1к.JPG

Заслуговує на увагу, що КЗ "ДНЗ № 446" є базою для проходження практики ХГПІ, КЗ "ХАНО" упродовж останніх 5 років.

Завдяки постійній турботі, винахідливості, невтомній праці колективу, наш дитячий садок став другою домівкою для малечі!

З 01.07.2015 очолює дошкільний заклад завідувач Ляшук Віра Степанівна. У садочку працює 12 груп, з них: 3 групи для дітей раннього віку, 9 - дошкільного віку. Загалом відвідує садок 331 вихованець.

Велика, простора будівля наповнена дружнім колективом. 22 педагоги і 32 працівників обслуговуючого персоналу забезпечують результативну та ефективну роботу. Демократичні процеси у роботі колективу, його злагодженість, конструктивні дії, атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння, високе почуття відповідальності та старанність сприяють підвищенню рівня освітньо-виховного процесу, діяльності у цілому.

Завдяки зусиллям колективу та батьків у закладі створені належні умови для повноцінного та гармонійного розвитку вихованців. Облаштовані сучасні та комфортні групи для дітей, упорядковані ігрові майданчики на подвір'ї.

Систематично покращується розвивальне предметно-ігрове середовище. З метою інтелектуального розвитку дітей в усіх групах естетично облаштовані та достатньо наповнені новим, сучасним ігровим матеріалом розвивальні центри, а саме: пошуково-дослідницької діяльності «Маленькі дослідники», інтелектуальний «Розумники», творчий «Фантазери», конструкторсько-моделюючий «Маленькі конструктори», інші.

Головне для колективу - створити сучасний дошкільний навчальний заклад, який відповідав би вимогам часу, виховати високоморальну, культурну, інтелектуальну особистість, яка будуватиме успішну демократичну Українську державу.

Наразі, працівники та діти розмірковують над тим, яким має бути наш заклад у майбутньому.

/Files/images/image-0-02.jpg