/Files/images/осінь ходить.jpg
Відповідно до планів роботи Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради та методичного центру Управління освіти на 2018 рік, з метою залучення вихованців закладів дошкільної освіти району до творчості, виховання у дітей любові до рідного міста, поваги до його історії та культури, формування турботливого ставлення до природи та екології рідної землі, уміння бачити прекрасне в навколишньому середовищі та передавати його в своїх творчих роботах у нашому проводиться конкурс дитячих творчих робіт «Тихо ходить осінь містом» .
До участі у Конкурсі запрошуються усі бажаючі вихованці та їхні батьки, педагогічні працівники закладу.

Етапи проведення Конкурсу:

- І етап – проходить у ЗДО з 15.10.2018 до 02.11.2018;
- ІІ етап – районний – з 05.11 до 16.11.2018.

Конкурс проводиться у номінаціях:

- авторська творча робота (самостійна робота дитини);
- колективна творча робота (робота виконана вихованцями разом з педагогом);
- родинна творча робота (робота, виконана дітьми спільно з батьками).
Авторам в своїх роботах пропонується розповісти про Харків в осінню пору, відобразивши найулюбленіші куточки, історичні, архітектурні чи природні пам’ятки.

Формат творчої роботи – А-3.

Слідкуйте за ходом конкурсу у розділах "Цікаві новини з дошкільної родини" та "Фотогалерея".