/Files/images/_.gif

Здоров’я дітей неможливо забезпечити без раціонального харчування, яке є необхідною умовою їх гармонійного росту, фізичного і нервово-психічного розвитку, стійкістю до дії інфекцій та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Харчування в нашому ЗДО триразове, все готується безпосередньо у нас в дитячому закладі. Для правильної обробки продуктів і збереження в них необхідних дитині поживних речовин в закладі освіти створені всі необхідні умови: харчоблок закладу відповідає всім санітарним і гігієнічним вимогам зберігання та приготування. Наші кухарі, медична сестра і комірник своєчасно проходять гігієнічне навчання.

До уваги батьків!

затверджено грошові норми для вихованців ЗДО з 9-, 10,5- та 12-годинним режимом перебування

Вартість харчування дітей з січня 2020 року становить:

Відповідно дорішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 11.12.2019 року №941 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2020 році" вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти з 01.01.2020 року становить:

1. Для вихованців віком від 1 до 3 років - 25,00 грн (із розрахунку: 10 грн - бюджетні кошти та 15 грн - батьківська плата).

2. Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 30,00 грн (із розрахунку: 12 грн - бюджетні кошти та 18 грн - батьківська плата).

ДО УВАГИ БАТЬКІВ:ВІДПОВІДНО ДО РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ,ДІТИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ (ОПЕРАЦІЇ ОБ'ЄДНАНИХ СИЛ) З 01.01.2020 РОКУ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ.

Визначено ряд пільгових категорій з оплати за харчування у дошкільних навчальних закладах. Звільняються від оплати:

- діти-сироти та діти, що позбавлені батьківського піклування;

- діти із сімей, сукупний дохід в яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищив рівня забезпечення прожиткового мінімуму;

- розмір плати зменшується на 50% для батьків у сім’ях яких троє і більше дітей.

/Files/images/IMG_1930.JPG

/Files/images/IMG_0480.JPG

/Files/images/P2051312.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 0