/Files/images/91828509_2418775_klipart5.png

Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи.

Педагогічний колектив складають працівники різних поколінь, різних педагогічних шкіл, поглядів, життєвих доль, та об'єднує усіх єдине – любов до дитини.

Педагоги вміють прийняти, пізнати і підтримати дитину, врахувати її бажання, прислухатися до неї, зрозуміти внутрішній світ, надати право вибору, вміють створювати умови, за яких розвиваютьсязадатки дитини, враховуючи її характер, прагнення, інтереси.

Одне із завдань педагогічного колективу - ознайомлення дітей з традиціями, звичаями, особливостями національної культури, історією українського народу, виховання національної самосвідомості у наймолодших громадян України, навчання дітей рідної мови.

/Files/images/Аліна+Ольга.JPG

Основою діяльності нащих педагогів є розуміння психічного розвитку дитини, знання її вікових особливостей.

Наш педагогічний колектив - це досвідчені, з високим рівнем фахової майстерності педагоги.

У нашому колективі працює 21 педагог, з них:
1 педагог "Спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії",
1 - "Спеціаліст І кваліфікаційної категорії",
2- із званням "Вихователь-методист",

Більшість педагогів має педагогічний стаж роботи понад 20 років, що дає змогу молодим спеціалістам переймати та втілювати кращий досвід виховання підростаючого покоління.

Педагогічна майстерність вихователів допомагає побачити в кожній дитині неповторну індивідуальність, яскраву особистість.

Завдяки постійній турботі, винахідливості, креативності, невтомній праці педагогічного колективу дошкільний заклад №446 став другою домівкою для малечі.

/Files/images/DSCF1272м.JPG

Наш колектив – це колектив однодумців,який успішно вирішує завдання сьогодення

і впевнено дивиться у майбутнє!