Для Вас, батьки!

06.12.2014 з 09.00 до 18.00 відбудеться 1-й регіональний форум «Мудрі батьки – щаслива дитина»

Вперше в Харкові, на одному майданчику, будуть обговорюватися теми, що стосуються кожного з батьків.

На форумі ви зможете отримати відповіді на такі питання, як планувати свою вагітність, перші роки життя малюка, як правильно організовувати час вашого першокласника і вибрати школу, а також хвилюючий всіх батьків перехідний вік, і, не забуваємо, про конфлікт поколінь, який необхідно подолати, для дружніх і ніжних стосунків з вашою, ще донедавна, крихіткою...

Так, що може бути цінніше, ніж об'єктивна інформація, одержана з перших вуст, а форум для батьків і є таким скринею, де є відповіді на всі ваші запитання...

Цей форум для батьків створений з метою живого спілкування фахівців, а також учасників проекту, адже кожен володіє безцінним досвідом і потрібною інформацією.
Для кожного з батьків є різні хвилюючі питання. І на кожне питання є правильна відповідь, головне опинитися в тому місці, де можна його знайти...

Форум батьків - це можливість поділитися радістю і отримати пораду у важку хвилину.

Мета: Бути щасливими батьками тут і зараз!
Завдання форуму: Об'єднати на одному майданчику фахівців, які зможуть проконсультувати, надати практичні поради та розробити модель поведінки, для успішних стосунків між батьками і дітьми, а так само зібрати всі новинки і методики розвитку, лікування, навчання і дозвілля для вашої дитини.
У програмі: 25 майстер-класів від провідних фахівців України, особисті (безкоштовні) кабінети для консультації у лікаря-педіатра, імунолога, сімейного психолога, виставка - продаж дитячих речей.
Результат: Хороший настрій, цікаві рішення складних питань, усвідомлення проблеми 90% успіху в її вирішенні, багато корисного і потрібного для життя дітей, батьків, бабусь і дідусів.
Більш детальну інформацію заходів, які будуть відбуватися на кожній з паралелей можна дізнатися за посиланням http://smartparents.com.uagetindex.html#program.
Кiлькiсть переглядiв: 0