І місце в Обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Уперше в Харківській області за ініціативи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови нової української школи.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Харківської області представили в електронному вигляді описи сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технологій, методів, форм та моделей організації освітнього процесу.

До участі у Фестивалі зареєструвалися 963 педагогічні працівники, у тому числі: від районів області – 466 (48,4% від загальної кількості учасників); від міст обласного значення – 137 (14,2%); від ОТГ області – 41 (4,3%); від районів міста Харкова – 272 (28,2%); від інтернатних закладів освіти – 47 (4,9%).

Дипломом І ступеню оргкомітету обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» відзначено наш дошкільний заклад!

Інформація на сайті КВНЗ "ХАНО"

Кiлькiсть переглядiв: 0