ІГРИ ДЛЯ СПЕКОТНОГО ДНЯ

Літо прийшло-спеку принесло

ІГРИ ДЛЯ СПЕКОТНОГО ДНЯ

Пропонуємо вашій увазі ігри, в які грають наші малюки на прогулянках.

Заритий скарб

Позначте невеликий майданчик, на якому відбуватиметься гра. Один з вас ховає добре помітну мушлю або інший невеликий предмет, заривши їх неглибоко в пісок ірозрівнявши це місце. (Ніхто не повинен підглядати.) Потім він повільно відлічує час, поки інший гравець або гравці протикають пісок паличкою, намагаючись знайти захований предмет. Діти можуть мінятися ролями, або нехай дорослий зариє декілька предметів, а діти відшукують їх.

Дивлячись у небо

Якщо на вулиці така спека, що важко рухатися, краще не робити цього. Розташуйтеся де-небудь у затінку і, лежачи поруч одне з одним, дивіться на небо, обговорюючи те, що бачите.

Картини на пiску

Розрівняйте і зволожте пісочну поверхню, і нехай дитина намалює на ній що-небудь паличкою або лозинкою. Виправляти помилки «художникові» дозволяється тільки впродовж однієї хвилини. Можна вчитися писати букви і цифри.

Мокрi вiдбитки

Робіть відбитки рук і ніг на мокрому піску. Сліди зникають досить швидко, і тому дитина може захопитись цією справою надовго. Ваш маленький пустун може залишати сліди у взутті різного розміру, засунувши ногу у відерце або натягнувши ласти.

Пiсочний замок

Допоможіть дитині побудувати з піску красивий замок. Підкажіть їй, які предмети треба знайти, щоб зміцнити цю складну конструкцію. Якщо спочатку зробити фундамент — пісочну паску за допомогою відра, то потім на ньому можна споруджувати різноманітні надбудови.