Я РАДА ВІТАТИ ВАС

НА СТОРІНЦІ "БЛОКНОТ

ВИХОВАТЕЛЯ-МЕТОДИСТА"


/Files/images/images 2.jpg

...УСПІХ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ - ЦЕ ВІРНО СПЛАНОВАНИЙ І КЕРОВАНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС...

ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ

Зміст методичної роботи у дошкільному навчальному закладі № 446 будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури,
інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи,
інформації про перспективний педагогічний досвід.

У дошкільному закладі створені належні умови для розвитку професійної майстерності педагогів, розкриття їх творчого потенціалу. Цьому сприяє організована методична робота і наявний в колективі емоційно – позитивний мікроклімат, висока культура спілкування співробітників.

Кожна дитина по – своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя. Скільки дітей – стільки й здібностей. Завдання вихователів нашого закладу: в кожній дитині знайти ту краплинку обдарованості, що притаманна їй і розвинути її.

Девіз методичної роботи ДНЗ №446 - від творчого методиста – до творчого педагога. Методична проблема закладу : вдосконалення освітньо – виховного процесу на основі розвитку самоосвітньої і творчої активності педагогів та вихованців.
Цільовий орієнтир методичної роботи в нашому закладі спирається на формування та розвиток творчої індивідуальності педагогів.

/Files/images/-2-638.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0