/Files/images/mama-86.gif

Наш дошкільний заклад став учасником пілотного проекту "Мама-86"

Метою діяльності ВЕГО «МАМА-86» є екологізація політики та практики в Україні для переходу до сталого розвитку - тобто такого, яке не шкодить сьогоднішнім поколінням і залишає дітям у спадок світ, в якому можна безпечно існувати.

У центральному та регіональних офісах ВЕГО «МАМА-86» з 1996 року функціонує гаряча лінія «Екотелефон», по якій люди можуть отримати інформацію з безпеки води, їжі, житла, шкідливих впливів забрудненого навколишнього середовища, своїх екологічних прав тощо. В кінці 2009 року інформаційна база «Екотелефон» стала доступною в мережі Інтернет.

З 2005 року організація видає соціально-екологічний журнал «ЕкоМама». Його основна тематика - екологічна політика і законодавство, альтернативні технології, навколишнє середовище і здоров'я, хімічна безпека, питна вода та санітарія, екологічний стиль життя тощо.

СІЧЕНЬ 2017

У рамках проекту "Мама-86" наш дошкільний заклад запрошено до участі у міжрегіональному проекті з хімічної безпеки для методистів та співробітників дитячих садочків. який відбувся у м.Вінниця 26-27 січня 2017 року.

Тренінг відбувся у рамках проекту "Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine" за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

Мета заходу - зменшення рівня токсикантів життєвого середовища в українських дитячих садочках.

На сьогодні розпочато впровадження 15 пілотних проектів з хімічної безпеки у дитячих садках, які реалізуються у 7 містах України за підтримки місцевих управлінь освіти. В тому числі у м.Харкові ДНЗ № 446 та ДНЗ № 281.

У рамках реалізації пілотних проектів передбачено проведення різноманітних заходів, включаючи тематичні опитування батьків та персоналу дитячих садків; їх навчання; скринінг/ інвентаризацію складу засобів особистої гігієни та косметичної продукції, синтетичних мийних і чистячих засобів; розробку та впровадження планів заходів щодо забезпечення екологічно дружнього середовища.

Програма тренінгу

/Files/images/2017-01-26-27 Vinnytsia MAMA-86 training_IMG_4823.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0