Відповідно до планів роботи Управління освіти на 2017 рік та методичного центру на 2017/2018 навчальний рік, з метою виявлення та поширення творчих здобутків, упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи закладів дошкільної освіти, творчої реалізації ідей національно-патріотичного виховання наш заклад взяв участь у конкурсі на кращу розробку освітніх та методичних заходів із національно-патріотичного виховання серед педагогів закладів дошкільної освіти району.

За підсумками конкурсу:

Визнано переможцем Конкурсу в номінації «Розробка методичного заходу
(з педагогами чи батьками)» та нагороджено дипломами:

/Files/images/Грамота 1 патріот.jpg

Дипломом І ступеня

-Завідувача Ляшук В.С. та вихователя-методиста Витовтову Л.М. комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради» за сценарій методичного заходу «Сучасний погляд на патріотичне виховання дітей дошкільного віку» (методичний міст)

Фотозвіт за посиланням

/Files/images/Грамота 2 патріот.jpg

Дипломом ІІ ступеня

Завідувача Ляшук В.С. та вихователя-методиста Витовтову Л.М. комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради» за конспект семінару-практикуму «Писанкарство як вид декоративно-прикладного мистецтва».


/Files/photogallery/8793/IMG_1545.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0