/Files/images/675448_4.jpg

прийом дітей до ДНЗ

НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА:

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.
Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.
Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.
Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

/Files/images/tiger_1363247533.jpg
Шановні батьки!

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" кожна дитина повинна обов'язково отримати дошкільну освіту.

В цьому вам допоможе наш дошкільний навчальний заклад № 446

Для сприяння здобуття дитиною дошкільної освіти у нашому закладі та покращення якості виховання та навчання дуже просимо Вас:

- дотримуватися режиму дня групи (приводити вчасно дитину – початку занять, вчасно забирати);

- сприяти навчально-виховному процесу, співпрацюючи з вихователем у наданні дитині знань, умінь та навичок;

- без поважних причин не пропускати ДНЗ, при відсутності дитиною більш 3 днів приносити довідку від лікаря;

- у разі хвороби або будь-якої іншої причини відсутності дитини попереджати вихователя;

- супроводжувати дитину до дитячого садочка, особисто передавати її вихователю, не допускати самостійного приходу дитинидо групи;

Порядок оплати за харчування дитини у дошкільному закладі:

- оплата вноситься у банк по квитанції до 20 числа за місяць наперед;

- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;

- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.