ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ:

НА 2019/2020 навчальний рік

1. Підвищувати якість освіти через створення та постійний розвиток кожним педагогом власної індивідуальної системи діяльності на засадах творчого пошуку та реалізації ідей у практику роботи.

2. Продовжувати створювати умови для збереження рухового режиму, зміцнення здоров’я дітей, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку.

3. Продовжувати формувати компетентність дитини дошкільного віку засобами національно-патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості.

НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Підвищувати якість освіти через активне впровадження в освітньо - виховний процес інтерактивних форм роботи шляхом розвитку творчого потенціалу педагогів.

Особистісне зростання

/Files/images/!cid_ii_154d9dc5bf8aa9e9.jpg