ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ:

на 2016/2017 навчальний рік

1. Підвищувати якість освіти через активне впровадження в освітньо - виховний процес інформаційно-комп’ютерні та інноваційні технології, спрямовані на професійне зростання творчої активності педагогів.
2. Продовжувати створювати умови для збереження оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров’я дітей, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.
3. Формувати компетентність дитини дошкільного віку засобами національно-патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості.

на 2015/2016 навчальний рік

1. Удосконалювати форми, зміст та методи роботи з педагогами і дітьми, орієнтуючись на концептуальні положення Базового компоненту дошкільної освіти.
2. Продовжувати роботу щодо формування у дітей елементів здоров`язберігаючої компетентності та активної життєвої позиції щодо власної безпеки.
3. Формувати мовленнєву компетентність дитини дошкільного віку засобами патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості.

Особистісне зростання

/Files/images/!cid_ii_154d9dc5bf8aa9e9.jpg