Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/_дома3.jpg

Шановні батьки!

З 1 червня 2020 року згідно Листа МОНУ від 22.05.2020 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти" наш заклад відновив свою роботу.

Відповідно до рекомендацій "Щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19", затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 25 від 21.05.2020р., для створення безпечних умов перебування Вашої дитини у дошкільному навчальному закладі пропонуємо Вам

АЛГОРИТМ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні приводити дитину до закладу у респіраторі, або захисній масці (щоб були покриті ніс і рот) та рукавичках.

2. Ранкове приймання дитини проводиться на території дошкільного навчального закладу - центральний вхід, за несприятливих умов - на вході до приміщення з 08.00 до 08.45.

3. На входах до території дошкільного закладу медичною сестрою та відповідальною особою проводиться обов’язковий температурний скринінг дітей. Дані про температуру дитини заносяться до відповідного журналу. Якщо у дитини температура понад 37.2 ºС, її не приймають до закладу.

4. Після вимірювання температури дитини працівники закладу 9вільні від дітей) відводять її на ігровий майданчик групи і передають вихователю, повідомляючи температуру тіла дитини. Вихователь цікавиться самопочуттям дитини.

5. Очікування на території закладу обмежено (не більше 5 осіб). Просимо дотримуватися дистанції у 1,5 м при вході та на території закладу.

6. Батькам чи особам, які їх замінюють, забороняється:

- вхід до приміщень дошкільного навчального закладу;

- приносити домашні іграшки та інше;

- прогулянки на території дошкільного навчального закладу.

7. Хвіртки у дошкільний навчальний заклад відкриваються о 15.50. Батьки чи особи, які їх замінюють, можуть забрати дитину у вихователя групи з 16.00 на ігровому майданчику, дотримуючись відповідної дистанції та не допускаючи скупчення.

8. Діти, у яких при поточному скринінгу виявлено температуру тіла понад 37.2 ºС або ознаки респіраторних захворювань - ізолюються. Після інформування батьків про погіршення стану здоров’я дитини, батьки зобов’язані забрати дитину з дошкільного навчального закладу.

9. Для зв’язку з адміністрацією дошкільного закладу або вихователем просимо використовувати телефонний зв’язок:366-85-66.

Дуже просимо Вас дотримуватися санітарних вимог та не порушувати графіку роботи дошкільного закладу.

З повагою,адміністрація ДНЗ.

/Files/images/1436938.gif